Wymiana opon samochodowych

Koncepcja wymiany opon nie jest nowa. Być może słyszałeś o programie Tyres for Life, a może czytałeś o nim w związku z oponami samochodowymi – ale możesz nie wiedzieć, że ostatnio widzieliśmy zmianę z modelu biznesowego opartego na popycie na model oparty na zapytaniach ofertowych.

Powinniśmy bardziej szczegółowo przyjrzeć się koncepcji opon zastępczych i przedyskutować, jak należy to zrobić. Jak możemy upewnić się, że nasze narzędzia do generowania treści są w stanie wykonać tę pracę? Jak możemy poprawić produktywność? Czy możemy zautomatyzować zadania, które są zazwyczaj wykonywane ręcznie? Czy możemy używać narzędzi do zarządzania zapasami w ramach naszego procesu generowania treści, tak abyśmy potrzebowali tylko jednego zestawu opon do wszystkich samochodów na drodze?

Opona to nie pomysł jak kartka papieru. Posiada pewne właściwości, takie jak kształt i kolor, które czynią go wyjątkowym. To samo dotyczy opon samochodowych; są niepowtarzalne i różnią się od siebie.

W przyszłości będziemy mieć na świecie ponad miliard samochodów i nadal będziemy się powiększać. Musimy wymienić niektóre zużyte opony, zanim całkowicie się zużyją.

Ponadto pojawi się spora liczba nowych modeli samochodów z większymi kołami i oponami, które lepiej pasują do tego typu kół. Aby pomóc klientom w zaspokojeniu potrzeb związanych z wymianą opon, francuski producent opon Michelin stworzył wspomagany sztuczną inteligencją system uczenia maszynowego, który umożliwia wymianę niektórych opon w czasie rzeczywistym bez interwencji człowieka w razie potrzeby. Technologia stale się rozwija i oczekuje się, że w nadchodzących latach poprawią się nie tylko umiejętności ludzi, ale także maszyny.

Technologia zastosowana w tym systemie opiera się na algorytmach głębokiego uczenia się, które uczą się na danych, co oznacza, że może rozpoznawać nowe wzorce lub słowa w przeciwieństwie do analizowania całych zdań.

Nasze samochody stają się coraz bardziej skomplikowane. Wiele z nich ma dużo elektroniki, wspomaganie kierownicy i tak dalej. W efekcie spędzamy więcej czasu na wymianie opon niż w przeszłości.

W obliczu problemu z szybką wymianą opony pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać i kupić nową oponę. Drugą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować go w swoim samochodzie. Jednym z powszechnych problemów, które pojawiają się w tym procesie, są przebicia i korki. Stosując zamiennik oparty na sztucznej inteligencji mamy pewność, że nasze opony nie ulegną uszkodzeniu podczas jazdy po mieście lub bezpiecznego poruszania się po korkach.

Przemysł oponiarski szybko się rozwija. Te opony są teraz produkowane z materiałów syntetycznych, są lżejsze i mają lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni. Przyczyniają się również do zmniejszenia zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla – całkowita korzyść dla środowiska.

Używamy tych opon do wymiany zużytych. Wymieniając zużyte, oszczędzamy na kosztach utrzymania – możemy zarobić więcej dla firmy i pozbyć się drogich plastikowych elementów do recyklingu.

Wymiana opon to kolejna dziedzina motoryzacji, w której można zobaczyć nowoczesny samochód z nowym kompletem opon. Jednak wymiana starych opon jest kosztowna i czasochłonna. Prostym sposobem na zaoszczędzenie kosztów i siły roboczej byłoby, gdyby jeden producent opon zaoferował usługę wymiany wszystkich istniejących opon znajdujących się w jego inwentarzu już po kilku sekundach za pomocą inteligentnego systemu opartego na uczeniu maszynowym.